MARSEILLE na predĺžený víkend za 22€! (odlet už pozajtra)

Calanques of Port Pin in Cassis in France near Marseille

Výlet do Marseille s odletom už túto sobotu! Spiatočné letenky si viete kúpiť za výborných 22€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 08-11.10.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Priamo pri meste sa nachádza aj národný park Calanques, kam sa dostanete rovno autobusom mestskej hromadnej dopravy. Odporúčame zájsť sem.

Teploty aktuálne hlásia okolo 22-23°C. To je napríklad na návštevu národného parku Calanques ideál. My sme tam chodili pri teplotách nad 30°C a tým, že tam nie sú žiadne vyššie stromy, pod ktoré by sa dalo skryť, je výrazne príjemnejšie chodiť tam na jar či na jeseň.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Marseille
22€
napr. 08-11.10.2022

Tip na ubytovanie

Staycity Aparthotels Centre Vieux Port 3*** obľúbené ubytovanie v Marseille. Pri viac ako 4000 hodnoteniach má priemer 8,2/10. Nachádza sa v centre mesta len 550 metrov od prístavu. Dostupné budete mať štúdio s kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 358€ – 179,00€/osoba, 59,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Marseille

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 1 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?