Marcový RÍM – letenky z Viedne za 19€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

A čo tak si spraviť výlet do hlavného mesta Talianska? Máme tu pre vás tip na marcový výlet, pri ktorom zaplatíte za letenky iba 19€!

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 19-22.03.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Za rovnakú cenu sa dá ale výlet predĺžiť až do štvrtka. Prípadne ak by ste chceli letieť v termíne 17-22.3.2022(štvrtok – utorok), v tomto prípade by vás letenky stáli 22€.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rím
19€
napr. 19-22.03.2022

Tip na ubytovanie

Heart of San Lorenzo – ubytovanie s dobrou polohou v Ríme s viac ako 60 hodnoteniami s priemerom 8,5/10. Za izbu pre dvoch na 3 noci zaplatíte ako dvojica 162€ – 81€/osoba, 27€/osoba/noc. Izba má vlastnú kúpeľňu, TV aj WiFi.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Ríme na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska treba mať platný Green Pass(očkovanie/test/prekonanie). Green Pass v Taliansku platí pol roka od vakcinácie/prekonania od 1.februára.

Aktuálne je schválená povinnosť testu pred cestou pre všetkých. Musí byť starý v prípade PCR najviac 48 hodín, v prípade Ag testu 24 hodín. Aktuálne je takáto povinnosť schválená do 31.januára. Treba však rátať s tým, že tu je možnosť, že sa to môže aj predĺžiť.

Rovnako tak treba vyplniť vstupný formulár na tejto stránke.

Celé podmienky si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Ríma

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?