Marcový PARÍŽ – výlet do Francúzska s letenkami od 66€!

Čo tak si spraviť marcový výlet do Paríža? Máme tu pre vás tip na výborné letenky z Budapešti už od 66€ za let tam aj naspäť dohromady!

Navyše sa letí na letisko Orly, ktoré sa k centru Paríža nachádza omnoho bližšie ako napríklad Beauvais, kam väčšinou lieta Ryanair.

V tomto prípade sa letí s WizzAirom. Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 66€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 83€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 66€ + 66€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 83€ + 83€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 15-20.03.2024. V piatok z Budapešti odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov do Paríža si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž Orly
od 66€
napr. 15-20.03.2024

Tip na ubytovanie

Residhome Paris Rosa Parks – jedno z cenovo prijateľnejších ubytovaní v Paríži. 3* ubytovanie, ktoré ponúka štúdio s kuchynkou, kúpeľňou, TV aj WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 516€ – 258,00€/osoba, 51,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?