Marcový PARÍŽ – výlet do Francúzska s letenkami od 66€!

Čo tak si spraviť marcový výlet do Paríža? Máme tu pre vás tip na výborné letenky z Budapešti už od 66€ za let tam aj naspäť dohromady!

Navyše sa letí na letisko Orly, ktoré sa k centru Paríža nachádza omnoho bližšie ako napríklad Beauvais, kam väčšinou lieta Ryanair.

V tomto prípade sa letí s WizzAirom. Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 66€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 83€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 66€ + 66€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 83€ + 83€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 15-20.03.2024. V piatok z Budapešti odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov do Paríža si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž Orly
od 66€
napr. 15-20.03.2024

Tip na ubytovanie

Residhome Paris Rosa Parks – jedno z cenovo prijateľnejších ubytovaní v Paríži. 3* ubytovanie, ktoré ponúka štúdio s kuchynkou, kúpeľňou, TV aj WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 516€ – 258,00€/osoba, 51,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)