MALTA za babku – letenky na prelom septembra/októbra za 37€!

Popeye village, Malta
Západ slnka nad Popeye Village, Malta

Dovolenka na Malte? Máme tu pre vás tip na letenky na prelom septembra/októbra mimo najväčšej letnej sezóny, kedy je na Malte najviac turistov! Za letenky pritom dáte iba 37€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 28.09-05.10.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

V tomto období sa na Malte minimálne posledných 5 rokov teploty stále pohybovali bežne medzi 25-30°C. Stále si teda užijete horúce letné počasie.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).
dsfsdfs

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
37€
napr. 28.09-05.10.2022

Tip na ubytovanie

be.HOTEL4* hotel v Si. Julian's iba 200 metrov od piesočnatej pláže St. George's s veľkým bazénom na streche s panoramatickým výhľadom. V cene máte aj raňajky a bezplatné storno. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 782€ – 391,00€/osoba, 55,86€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Maltu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?