MALTA z Viedne – septembrové letenky za 25€!

Popeye village, Malta
Západ slnka nad Popeye Village, Malta

Ak by ste uvažovali o septembrovom výlete či dovolenke na Maltu, letenky z Viedne sú aktuálne na toto obdobie dostupné už za 25€!

Za túto cenu sa dá letieť aj v termínoch na prvú polovicu mesiaca – napr. 8-13.9.2021 či 8-15.9.2021. 

Posledné roky sa v tom istom období pohybovali teploty na Malte medzi 28-32°C. Stále teda letné počasie vhodné na relax pri mori.

Na Maltu je však dostupných viacero liniek – napríklad aj z Bratislavy. Kalendáre termínov si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke. 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Pred cestou odporúčame prečítať si aj naše rady a tipy pri ceste na Maltu. Nájdete ich na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
25€
8-13/15.9.2021

Tip na ubytovanie

115 The Strand Hotel by NEU Collective3*** ubytovanie na Malte s viac ako 1400 hodnoteniami s priemerom 8,5/10(za polohu dokonca 9,1/10). Za izbu so sprchou, TV, Wifi a klimatizáciou dáte na 7 nocí iba 402€ – 201€/osoba, 28,7€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Malte so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu na Maltu

Zaočkované osoby môžu vstúpiť na Maltu bez potreby karantény či testu. Musí však uplynúť aspoň 14 dní od plného zaočkovania. Deti medzi 5-12 rokmi musia absolvovať PCR test a na Maltu prísť s negatívnym výsledkom, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Deti do 5 rokov sú od testovania oslobodené.

Nezaočkované osoby môžu na Maltu prísť, ale podmienky majú na dovolenkovanie pomerne nevhodné. Pred cestou totižto treba absolvovať PCR test a po príchode na Maltu majú nariadenú 14-dennú karanténu.

Viac info na stránkach MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

MALTA z Viedne - septembrové letenky za 25€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)