MALTA z Viedne – októbrový výlet s letenkami za 18€!

Malta, Valleta

Aj na Maltu si môžete spraviť výlet po októbra za výborné ceny! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za 18€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť 10-13.10.2021. V nedeľu odletíte a v stredu ste naspäť. No pri októbrových termínoch si stačí preklikať aj ďalšie dátumy odletov a ceny by mali byť veľmi podobné – ak by vám vyššie zmienený termín nevyhovoval.

V rovnakom období počas predchádzajúcich rokov sa teploty na Malte pohybovali medzi 22-26°C. To sú teploty, pri ktorých je ešte stále príjemné aj kúpanie.

Ďalšie linky na Maltu aj z iných letísk si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
18€
10-13.10.2021

Tip na ubytovanie

No. 17 Birgu – penzión z množstvom výborných hodnotení(priemer 9,2/10). Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi či balkón a ako dvojica zaplatíte za 3 noci iba 136€ – 68€/osoba, 23€/osoba/noc. Od letiska je ubytovanie vzdialené 5km, od pláže len 650 metrov.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania s množstvom ďalších zariadení na Malte na tejto stránke.

Pravidlá vstupu na Maltu

Zaočkované osoby môžu vstúpiť na Maltu bez potreby karantény či testu. Musí však uplynúť aspoň 14 dní od plného zaočkovania. Deti medzi 5-12 rokmi musia absolvovať PCR test a na Maltu prísť s negatívnym výsledkom, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Deti do 5 rokov sú od testovania oslobodené.

Nezaočkované osoby môžu na Maltu prísť, ale podmienky majú na dovolenkovanie pomerne nevhodné. Pred cestou totižto treba absolvovať PCR test a po príchode na Maltu majú nariadenú 14-dennú karanténu.

Viac info na stránkach MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

MALTA z Viedne - októbrový výlet s letenkami za 18€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?