Malta na predĺžený víkend na konci mája iba 135 € (letenky + ubytovanie)

Pobrežie Malty v Comino

Letná sezóna sa nám blíži a tak je najvyšší čas si uchmatnúť lacné letenky niekam k moru. A ak nemáte zrovna času nazvyš, inšpirujte sa výletom na Maltu na predĺžený víkend na konci mája. Vtedy teploty dosahujú už 23 stupňov a viac a prví odvážlivci už zahajujú leto a vyťahujú plavky.

Letenky na dátum 28.-31.5. sú aktuálne z Viedne v ponuke iba za 27 €!! A ak hľadáte inšpiráciu, čo na Malte robiť a vidieť, prečítajte si náš článok o najkrajších plážiach na Malte. Tento termín je super aj časovo. Letí sa štvrtok pomerne skoro ráno, čiže na Malte si užijete celý štvrtok a nestratíte tak deň. A naspäť sa letí až v nedeľu po štvrtej. čiže žiaden zhon ?

Letenky na Maltu

Letenky na Maltu si rezrvujte na stránkach Laudamotion TU. A ak hľadáte iný termín, pozrite na stránkach Pelikan.sk v prehľadnom kalendári.

Letí sa s Laudamotion. V najnižšej cene máte malú príručnú batožinu o rozmeroch 40x20x25cm. Väčšia sa dá dokúpiť. 

letenky na maltu

Ubytovanie na Malte

Super ubytovanie vo výbornej oblasti, kde je v okolí kopec krásnych pláži si rezervujete na Bookingu iba za 36 € / osoba / noc (pri izbe pre dvoch). Jedná sa o veľmi dobre hodnotený, krásny a útulný Ghand in-Nanna B&B v meste Mellieha. Tu si viete požičiať aj bicykel alebo auto. NA ubytovanie sa dostanete pohodlne autobusom za 50 minút priamo s letiska. Nastúpite na X1 a vystúpite pár metrov od ubytovania.

Spolu vás tento výlet výjde s letenkami a ubytovaním a raňajkami iba na 135 € na osobu!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?