Malta na predĺžený víkend na konci mája iba 135 € (letenky + ubytovanie)

Pobrežie Malty v Comino
👉 Odoberaj najlepšie tipy na email, tak ako tisíce našich čitateľov - ODOBERAŤ!

Letná sezóna sa nám blíži a tak je najvyšší čas si uchmatnúť lacné letenky niekam k moru. A ak nemáte zrovna času nazvyš, inšpirujte sa výletom na Maltu na predĺžený víkend na konci mája. Vtedy teploty dosahujú už 23 stupňov a viac a prví odvážlivci už zahajujú leto a vyťahujú plavky.

Letenky na dátum 28.-31.5. sú aktuálne z Viedne v ponuke iba za 27 €!! A ak hľadáte inšpiráciu, čo na Malte robiť a vidieť, prečítajte si náš článok o najkrajších plážiach na Malte. Tento termín je super aj časovo. Letí sa štvrtok pomerne skoro ráno, čiže na Malte si užijete celý štvrtok a nestratíte tak deň. A naspäť sa letí až v nedeľu po štvrtej. čiže žiaden zhon 🙂

Letenky na Maltu

Letenky na Maltu si rezrvujte na stránkach Laudamotion TU. A ak hľadáte iný termín, pozrite na stránkach Pelikan.sk v prehľadnom kalendári.

Letí sa s Laudamotion. V najnižšej cene máte malú príručnú batožinu o rozmeroch 40x20x25cm. Väčšia sa dá dokúpiť. 

letenky na maltu

Ubytovanie na Malte

Super ubytovanie vo výbornej oblasti, kde je v okolí kopec krásnych pláži si rezervujete na Bookingu iba za 36 € / osoba / noc (pri izbe pre dvoch). Jedná sa o veľmi dobre hodnotený, krásny a útulný Ghand in-Nanna B&B v meste Mellieha. Tu si viete požičiať aj bicykel alebo auto. NA ubytovanie sa dostanete pohodlne autobusom za 50 minút priamo s letiska. Nastúpite na X1 a vystúpite pár metrov od ubytovania.

Spolu vás tento výlet výjde s letenkami a ubytovaním a raňajkami iba na 135 € na osobu!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

BEZ KOMENTÁRA