Malta cez Veľkú noc iba od 308 € na 5 nocí s letenkami z Bratislavy

Destinácia Malta

Vydajte sa na Veľkonočnú dovolenku na Malte s letenkami od Ryanair za 130 EUR  z Bratislavy a s našim tipom na ubytovanie v Mayflower Hotel Malta za 178 EUR na osobu s bezplatnym zrušením rezervácie. Tento pôvabný hotel, umiestnený v Saint Paul's Bay, len 700 metrov od Maltského národného akvária a krátkej 5-minútovej prechádzky od pláže Bugibba Perched Beach, je dokonalým miestom pre váš oddych. Celkovo vás tak päť nocí dovolenky vyjde na 308 EUR za letenky a ubytovanie. Rezervujte ešte dnes – keďže ide o obľúbený veľkonočný termín. Ubytovanie môžete prípadne zrušiť a vybrať si neskôr iné.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas:

Prenajmite si aj auto a preskúmajte celý ostrov

Rezervujte si vopred čím skôr auto cez discovercars od 34 EUR alebo 96 EUR s plným poistenim (odporúčame) na celý pobyt.

Mayflower Hotel Malta ponúka hosťom komfortné a klimatizované izby s vlastnými kúpeľňami, šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou. Niektoré izby majú dokonca balkón. Vychutnajte si raňajky formou bufetu a relax na slnečnej terase s bazénom alebo využite fitnescentrum. S bezplatným Wi-Fi pripojením budete vždy online.

Personál recepcie hovorí nemecky a anglicky a je vám k dispozícii 24 hodín denne, aby vám poskytol potrebné informácie o okolí. Medzinárodné letisko Malta je od hotela vzdialené 18 km.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť na dovolenku na Malte, kde si môžete užívať jarné dni s priemernými teplotami okolo 17 stupňov Celzia.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 19

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.