MALORKA s odletom z Viedne – augustové letenky už za 22€!

Mallorca , Španielsko

A čo by ste povedali na dovolenku na krásnej španielskej Malorke? Spiatočné letenky z Viedne sú na druhú polovicu júla dostupné už za 22€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto čiastku sa dá letieť na týždennú dovolenku v termíne 24-31.8.2021. V utorok podvečer odletíte a o týždeň večer letíte späť.

Letieť sa dá za 20€ aj v termíne 20-27.7.2021, no tu upozorňujeme, že v Španielsku je momentálne Covid-19 rozšírený viac ako v iných krajinách a treba byť pri dovolenkovaní aj po návrate opatrnejší.

Ak by ste na konci augusta nemohli letieť, Ryanair stále ponúka možnosť 7+ dní pred odletom prebookovať letenku na iný dátum, prípadne rovno aj do inej destinácie a to bez poplatku za zmenu. Jediný poplatok, ktorý zaplatíte bude, ak nové letenky mali vyššiu cenu ako tie pôvodné. V tom prípade doplatíte iba rozdiel v cene. Inak nič.

Na Malorku sa však dá letieť aj ďalšími linkami, prípadne z iných letísk. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malorka
22€
24-31.8.2021

Tip na ubytovanie

Bq Apolo Hotel 4**** ubytovanie pri Palma de Mallorca s výbornými hodnoteniami s priemerom 8,6/10(pri 900+ hodnoteniach). Nachádzať sa budete priamo pri mori a pláži a za 7 nocí tu dáte ako dvojica 608€ – 304€/osoba,  43€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, Tv a WiFi. Zariadenie má okrem toho vonkajší aj vnútorný bazén, ktorý môžete zdarma využívať. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na tejto stránke.Dostupných zariadení je niekoľko pár stoviek.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Následne vás na letisku pustia na tranzit na Slovensko. Treba však spomenúť, že v tých pravidlách majú aj na letiskách častokrát chaos a vieme o niekoľkých prípadov, kedy od neočkovaných chceli test, aj keď treba nebol, pri nastupovaní na lietadlo do Viedne. Zaočkovaní nemajú problém žiaden.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne na Malorku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)