Malorka cez veľkú noc od 242 € za 4 noci. Letenky plus ubytovanie

Malorka
Malorka

Vyberte sa na nezabudnuteľnú Veľkonočnú dovolenku na Malorku za skvelú cenu! S letenkami z Viedne za 109 EUR a ubytovaním v HSM Sandalo Beach za 133 EUR na 4 noci, vaša dovolenka vychádza na celkových 242 EUR.

Rezervujte si letenky a ubytovanie:

Spolu na osobu za ubytovanie a letenky = 109 + 133 = 242 EUR na 4 noci.

Rezervujte si aj auto:

Vysoko odporúčame si prenajať aj auto s bezplatným stornom na Discovercars – kde si viete porovnať ponuky autopožičovní. Za super ceny od 86 EUR si viete prenajať menšie auto. Rezervujte rýchlo, ceny cez Veľkú Noc pôjdu hore.

HSM Sandalo Beach, situovaný len na skok od hlavného mesta Palma de Mallorca v obľúbenom meste Magaluf, je ideálnym miestom pre vašu dovolenku. Hotel sa nachádza len 15 minút jazdy autom alebo približne 30 minút autobusom od Palmy, čo umožňuje ľahký prístup k mestským atrakciám a zároveň ponúka pokojný útočisko pre oddych.

HSM Sandalo Beach je známy svojím pohodlným ubytovaním a vynikajúcimi službami. Ponúka hostom príjemné prostredie s nádherným výhľadom na more, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú relax a pohodu. Nezmeškajte túto príležitosť vychutnať si krásy Malorky počas Veľkej noci!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 13

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.