Malorka cez Veľkú noc iba 332 € na 7 nocí s letenkami z Viedne

Zátoka na Malorke
Ostrov Malorka ponúka mnoho krásnych zákutí

Vyberte sa na nezabudnuteľnú Veľkonočnú dovolenku na Malorku za skvelú cenu! S letenkami z Viedne za 142 EUR a ubytovaním v HSM Sandalo Beach za 190 EUR na 7 nocí, vaša dovolenka vychádza na celkových 332 EUR.

Rezervujte si letenky a ubytovanie:

Spolu na osobu za ubytovanie a letenky = 190 + 142 = 332 EUR na 7 nocí.

Rezervujte si aj auto:

Vysoko odporúčame si prenajať aj auto s bezplatným stornom na Discovercars – kde si viete porovnať ponuky autopožičovní. Za super ceny od 153 EUR+ si viete prenajať mesie auto. Rezervujte rýchlo, ceny cez Veľkú Noc pôjdu hore.

HSM Sandalo Beach, situovaný len na skok od hlavného mesta Palma de Mallorca v obľúbenom meste Magaluf, je ideálnym miestom pre vašu dovolenku. Hotel sa nachádza len 15 minút jazdy autom alebo približne 30 minút autobusom od Palmy, čo umožňuje ľahký prístup k mestským atrakciám a zároveň ponúka pokojný útočisko pre oddych.

HSM Sandalo Beach je známy svojím pohodlným ubytovaním a vynikajúcimi službami. Ponúka hostom príjemné prostredie s nádherným výhľadom na more, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú relax a pohodu. Nezmeškajte túto príležitosť vychutnať si krásy Malorky počas Veľkej noci!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 25

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.