Malorka cez sviatok na 7 nocí All Inclusive + auto iba za 339 €!

Zátoka na Malorke
Ostrov Malorka ponúka mnoho krásnych zákutí

Máj je na návštevu Malorky perfektný mesiac. Cez deň je už príjemne teplo, ceny ešte nie sú vysoké a davov turistov sa tiež netreba obávať. Jediné čo si pribaľte je niečo teplejšie na večer. Voda v mori bude ešte chladnejšia – aj keď prví odvážlivci (ako aj my), sa už začínajú kúpať. Nečudo. Niektoré dni už sú typicky letné.

Bonusom nášho tipu na termín je aj to, že ušetríte jeden deň dovolenky. Jedná sa totiž o termín aj cez májový sviatok (8.mája).

Letenky na Malorku

V najnižšej cene máte malú príručnú batožinu o rozmeroch 40x20x25cm. Väčšia sa dá dokúpiť. 

Malorka cez sviatok na 7 nocí All Inclusive + auto iba za 339 €!

Ubytovanie na Malorke

Ubytujte sa v Cala d Or pri najkrajších zálivových plážach an Malorke. Vybrali sme hotel s All Inclusive, ktorý má mimo sezóny perfektnú cenu a nemusíte sa vobec starať o jedlo či pitie počas celej dovolenky.

Do Cala d Or sa dostanete autom za cca 45 minút priamo z letiska. ak pôjdete autobusom, zveziete sa z Letiska autobusom A1 (letiskový spoj do centra) a odtiaľ zo zastávky plaça d'Espanya priamo do Cala d Or autobusom číslo 501 za cca hodinu aj štyridsať minút. 

Tento dobre hodnotený hotel s All Inclusive so super bazénmi a iba 100 metrov od pláže vás vyjde iba 33 € na osobu / noc!

Hotel si rezervujte Tu. 

Požičanie auta

Ak si chcete požičiať na Malorke auto, máme pre vás pár overených tipov tu. 

Náš tip je požičovňa Wiber, ktorá má perfektné hodnotenia a máme ju aj my vyskúšanú. Fiat 500 asi požičiate na celý pobyt iba za 166 € komplet s plným all inclusive poistením, kde nepotrebujete ani kreditnú kartu alebo nechávať zálohu.

pozicovna Wiber Malorka

Spolu letenky + ubytovanie All Inclusive + auto iba za 339 € / 7 nocí.

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.