MALAGA s odletom z Viedne – augustové letenky za 20€!

Andalúzia

Aj do Malagy sa dajú zarezervovať letenky za výbornú cenu. Ryanair pri letoch z Viedne ponúka letenky už za výborných 20€!

Ako príklad termínov môžeme uviesť 16-19.8.2020, prípadne 9-19.8.2020. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Pri letoch kúpených na júl/august 2020 Ryanair odpúšťa poplatok za zmenu termínu. Ak sa teda rozhodnete zmeniť si z rôznych dôvodov termín, budete tak môcť urobiť bez poplatku, ktorý sa bežne pohybuje medzi 40-100€. Takto si budete môcť posunúť let až do konca 2020.

Zobrať si so sebou môžete malú tašku 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožinu sa dá potom prípadne doplatiť(príplatková služba priority boarding.)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
20€
napr. 16-19.8.2020

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení. Prípadne druhým populárnym portálom, ktorý využívame je Airbnb.com, kde nájdete zase o niečo iné ponuky.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Nech už si však ubytko vyberiete kdekoľvek – vysoko odporúčame zarezervovať také, ktoré bude mať bezplatné storno napríklad týždeň, dva pred odletom. V tejto dobe je fajn mať istotu, že aj keby sa niečo zmení, o peniaze neprídete.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Malagy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?