MALAGA – januárový predĺžený víkend s letenkami za 23€!

Malaga, večerné mesto

Januárový predĺžený víkend? Zaleťte si do krásnej Malagy na juhu Španielska a za letenky dáte iba 23€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 15-18.01.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Prípadne ak by ste chceli letieť v o niečo dlhšom termíne – 25-29.1.2022 vás budú letenky stáť 22€. V termíne 11-18.1.2022 stále výborných 30€.

Aj keď ide o zimný mesiac – zimu ako u nás nečakajte. Počas januára sa teploty v Malage bežne pohybujú medzi 15-20°C. 

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
23€
napr. 15-18.01.2022

Tip na ubytovanie

La Casa Mata Central – populárne ubytovanie v centre Malagy. Za izbu s vlastnou kúpeľňou a WiFi zaplatíte ako dvojica na 3 noci 132€ – 66€/osoba, 22€/osoba/noc. Zariadenie má viac ako 1900 hodnotení s priemerom 8,3/10. 

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)