Májový predĺžený víkend v HOLANDSKU – z Bratislavy za 20€!

A čo by ste povedali na jarný výlet do obľúbeného Holandska? Spiatočné letenky z Bratislavy do Eindhovenu sú totižto momentálne dostupné za super cenu 20€!

A zaletieť si za túto čiastku môžete aj na predĺžený víkend – v termíne 24-27.5.2019. V piatok na obed odletíte a v pondelok poobede letíte naspäť.

Prípadne ak by ste mali záujem o iný termín, kuknite kalendár termínov na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete menšiu batožinu 40x20x25cm. Ak by ste jej potrebovali viac,  najmenej vás bude stáť priority boarding. Stáť vás bude za let tam aj naspäť dokopy asi 12€ a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 40x25x20cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Eindhoven
20€
24-27.5.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Lacné letenky by ste teda mali, ale kde zohnať lacné ubytovanie?

  • Booking.com je asi najznámejším portálom a máme s ním aj najlepšie skúsenosti. Zariadení tu je nespočet a vyberie si tu človek s hocijakými preferenciami. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Eindhovenu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?