Májový LISABON – na výlet z VIEDNE už od 60€!

letenky z Viedne do Lisabonu

Portugalská metropola nemusí byť drahá ani počas termínov pred letnou sezónou!

Dôkazom sú aktuálne letenky spoločnosti WizzAir, ktorý ponúka letenky z Viedne do Lisabonu od parádnych 60€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite za 80€. Odporúčame si však radšej kúpiť ku letenkám členstvo a automaticky sa vám zľava z členstva aplikuje už aj na tieto letenky. Členstvo stojí na rok iba 30€ pre dvojicu dohromady a získate ním zľavy bežne 10-20€ na letenky tejto spoločnosti.

Ako príklad jedného z najlacnejších termínov môžeme uviesť termín 13-15.5.2019. V pondelok odletíte a v stredu ste naspäť.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. To si už ale priplatíte – stojí to totiž 16€ za let, čiže 32€ dohromady za let tam aj naspäť dokopy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisabon
od 60€
13-15.5.2019

Tip na ubytovanie

Salvador Apartment – Horigem – ubytovanie v úplnom centre Lisabon-u, kde za 2 noci zaplatíte ako dvojica iba 104€ – 52€/osoba, 26€/osoba/noc.

Alebo si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na tejto stránkes viac ako 2000 zariadeniami. 

letenky z Viedne do Lisabonu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?