Májový DUBAJ – dovolenka s letenkami od 73€!

večerný Dubaj

Májové letenky do horúceho Dubaja! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Budapešti už od 73€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 73€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 89€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 73€ + 73€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 89€ + 89€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 22-31.05.2023. V pondelok z Budapešti odletíte a o 9 dní neskôr v stredu priletíte naspäť. Pripravte sa však na veľmi horúce teploty. Bežne môžete čakať aj teploty medzi 33-40°C. Aby ste teda neostali prekvapení.

Iné možnosti letov do Dubaja si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 73€
napr. 22-31.05.2023

Tip na ubytovanie

Aloft Al Mina, Dubai4* ubytovanie v Dubaji s viac ako 1600 hodnoteniami s priemerom 8.2/10. Hotel má vlastný vonkajší bazén či bezplatné parkovanie. Izby majú klimatizáciu aj WiFi. Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 750€ – 375,00€/osoba, 41,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?