Májové JORDÁNSKO s odletom z Krakova za 39€!

Ak by ste si chceli zaletieť do Jordánska, máme tu pre vás jeden zaujímavý TIP pri letoch z Krakova.

Spiatočné letenky do mestá Ammán sú momentálne dostupné za parádnych 39€ za let tam aj naspäť dohromady.

Konkrétne poletíte v termíne 24-31.5.2019 na týždeň(od piatku do piatku). Máj je pritom veľmi dobrý mesiac na návštevu tejto krajiny. Nie je tu ešte tak extrémne teplo ako počas letných mesiacov a v pohode sa už dá kúpať.

Prípadne si pozrite všetky termíny s konkrétnymi cenami na tejto stránke. Ak by ste chceli letieť na kratšie obdobie, dostupný je napríklad termín 27-31.5.2019.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. Stáť vás však bude 19€ navyše.  

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Ammán
39€
24-31.5.2019

Kde hľadať ubytovanie?

  • Booking.com – tento portál vždy odporúčame ako možnosť číslo 1, kde hľadať ubytovanie. My sme cez nich rezervovali už veľmi veľa krát a nikdy sme s nimi nemali problém.
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Nájdete tu ponuky miestnych na ich izby, byty, apartmány či domy. A hlavne sú tu často krát odlišné ponuky od tých ako nájdete na Bookingu.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakova do Ammánu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?