Májová VALENCIA s odletom z Viedne od 20€

Ak vás zaujali naše fotky na facebooku/instagrame z nášho výletu do Valencie a chceli by ste sa sem pozrieť aj vy, máme tu pre vás TIP na výhodné letenky!

Spoločnosť WizzAir ponúka letenky z Viedne už od úplne parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady pre členov Wizz Discount Club.

A ak členom nie ste, cena pre vás bude stále fajn 32,5€ za spiatočnú letenku. Ale členstvo vo všeobecnosti odporúčame. Stojí pre dvojicu na rok iba 30€ a tie zľavy, ktoré tým získate sú veľmi fajn.

Za najnižšiu cenu môžete letieť v termíne 22-29.5.2019. Vo Valencii nebudete mať problém stráviť 4-5 dní bez problémov a ďalšie dva dni si môžete spraviť výlet niekam do okolia.

Jedinou nevýhodou je, že za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. A ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, tak sa tam už dopláca celkom dosť – + 36€ za let tam aj naspäť dokopy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
od 20€
22-29.5.2019

Tip na ubytovanie

Red Nest Hostel – z aktuálne dostupných ubytiek vo Valencii je to jedna z najlacnejších možností ako sa ubytovať v centre. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 372€ – 186€/osoba, 26,6€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na tejto stránke s viac ako 400 zariadeniami.

letenky z Viedne do Valencie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)