Májová VALENCIA s odletom z Viedne od 20€

Ak vás zaujali naše fotky na facebooku/instagrame z nášho výletu do Valencie a chceli by ste sa sem pozrieť aj vy, máme tu pre vás TIP na výhodné letenky!

Spoločnosť WizzAir ponúka letenky z Viedne už od úplne parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady pre členov Wizz Discount Club.

A ak členom nie ste, cena pre vás bude stále fajn 32,5€ za spiatočnú letenku. Ale členstvo vo všeobecnosti odporúčame. Stojí pre dvojicu na rok iba 30€ a tie zľavy, ktoré tým získate sú veľmi fajn.

Za najnižšiu cenu môžete letieť v termíne 22-29.5.2019. Vo Valencii nebudete mať problém stráviť 4-5 dní bez problémov a ďalšie dva dni si môžete spraviť výlet niekam do okolia.

Jedinou nevýhodou je, že za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. A ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, tak sa tam už dopláca celkom dosť – + 36€ za let tam aj naspäť dokopy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
od 20€
22-29.5.2019

Tip na ubytovanie

Red Nest Hostel – z aktuálne dostupných ubytiek vo Valencii je to jedna z najlacnejších možností ako sa ubytovať v centre. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 372€ – 186€/osoba, 26,6€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na tejto stránke s viac ako 400 zariadeniami.

letenky z Viedne do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?