MÁJOVÁ MALAGA – letenky na juh Španielska už od 28€!

Malaga, večerné mesto

A čo tak sa počas jari pozrieť na juh Španielska? Spiatočné letenky do Malagy v regióne Andalúzia sú dostupné už od 28€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 28€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 48€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 28€ + 28€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 48€ + 48€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. 

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 04-11.05.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky na na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
od 28€
napr. 4-11.5.2022

Tip na ubytovanie

La Casa Mata Central – populárne ubytovanie v centre Malagy. Za izbu s vlastnou kúpeľňou a WiFi zaplatíte ako dvojica na 7 nocí 318€ – 159€/osoba, 22,7€/osoba/noc. Zariadenie má viac ako 1900 hodnotení s priemerom 8,3/10.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Malage na tejto stránke.

Požičanie auta v Malage

Ceny za požičanie auta na letisku v Malage v termíne 4-11.5.2022 začínajú na 262€ za celý výlet – teda od 38€ za auto na deň. Porovnanie ponúk autopožičovní nájdete napríklad tu.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Aktuálne podmienky pri vstupe do Španielska nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Neočakávame komplikácie pri cestovaní do Španielska, podobne ako tomu bolo posledné dva roky.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)