Májová KODAŇ – letenky z Viedne iba za 20€!

Ak vás lákajú severské krajiny a chceli by ste si ešte pred letnou sezónou do jedného z jej mies zaletieť, máme tu pre vás TIP na lacnú Kodaň.

Spoločnosť Laudamotion totižto momentálne ponúka spiatočné letenky s odletom z Viedne za atraktívnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa napríklad v termíne 14-18.5.2019 – od utorka do soboty. Budete mať teda dostatok času spoznať dánske hlavné mesto.

Ďalšie termíny aj s konkrétnymi cenami si môžete kuknúť na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. Stáť vás však bude 14€ navyše. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kodaň
20€
14-18.5.2019

Tip na ubytovanie

Karavan cez Airbnb.com – ak by ste chceli lacnú možnosť ubytovania v Kodani, vyskúšajte toto ubytko. Navonok nevyzerá najvábnejšie, no vo vnútri je to fajn. Má aj výborné hodnotenie a za 4 noci zaplatíte ako dvojica 136€ – 68€/osoba, 17€/osoba/noc. Sprchu aj kuchyňu môžete využívať priamo v dome.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kodane

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)