Májová KODAŇ – letenky z Viedne iba za 20€!

Ak vás lákajú severské krajiny a chceli by ste si ešte pred letnou sezónou do jedného z jej mies zaletieť, máme tu pre vás TIP na lacnú Kodaň.

Spoločnosť Laudamotion totižto momentálne ponúka spiatočné letenky s odletom z Viedne za atraktívnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa napríklad v termíne 14-18.5.2019 – od utorka do soboty. Budete mať teda dostatok času spoznať dánske hlavné mesto.

Ďalšie termíny aj s konkrétnymi cenami si môžete kuknúť na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. Stáť vás však bude 14€ navyše. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kodaň
20€
14-18.5.2019

Tip na ubytovanie

Karavan cez Airbnb.com – ak by ste chceli lacnú možnosť ubytovania v Kodani, vyskúšajte toto ubytko. Navonok nevyzerá najvábnejšie, no vo vnútri je to fajn. Má aj výborné hodnotenie a za 4 noci zaplatíte ako dvojica 136€ – 68€/osoba, 17€/osoba/noc. Sprchu aj kuchyňu môžete využívať priamo v dome.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kodane

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?