MADRID z Viedne – letenky do Španielska za 26€!

Madrid, Palacio Real

Uvažujete nad výletom do Španielska? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky do krásneho Madridu. Spiatočné letenky s odletom z Viedne do srdca Pyrenejského polostrova sú dostupné už za 26€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 13-17.01.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

A ak by ste si chceli zaletieť do Madridu aj pred Vianocami – v termíne 16-20.12.2021 vás letenky budú stáť stále veľmi dobrých 36€(s Wizz Discount Club iba 21€).

Kalendáre termínov pri letoch do Madridu si môžete pozrieť na na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Madrid
26€
napr. 13-17.01.2022

Tip na ubytovanie

Hostal Santo Domingo – 3*** ubytovanie s dobrou polohou v centre mesta kúsok od známej ulice Gran Vía. Za izbu na 4 noci tu zaplatíte ako dvojica 218€ – 109€/osoba, 27,25€/osoba/noc. Izba má TV, WiFi, klimatizáciu a vlastnú kúpeľňu.

Prípadne si môžete pozrieť kompletnú ponuku ubytovania v Madride na tejto stránke.

 Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?