LOS ANGELES – letenky BEZ PRESTUPU za 329€!

Včera sme tu pre vás mali výhodné letenky do New Yorku bez prestupu za 329€, dnes tu pre vás máme Kaliforniu bez prestupu za tú istú čiastku.

Áno – aj do Los Angeles na západné pobrežie USA si môžete zaletieť bez prestupu za 329€!

Letenky sú dostupné na jarné termíny – na koniec apríl a na máj 2019. Ak budete mať teda v tomto období čias, niet nad čím váhať.

Termíny si kuknite na tejto stránke. Treba si ich však preklikať lebo nie každý z nich funguje. Nám napríklad fungoval 3-17.5.2019.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu. Ak by ste batožiny potrebovali viac, môžete si ju dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Los Angeles
329€
apríl – máj 2019

Kde hľadať ubytovanie?

Keď už máte lacné letenky, hodilo by sa ešte aj lacné ubytovanie. Čo poviete?

  • Booking.com – známejšieho portálu asi niet. Avšak možno aj práve preto, že ide o taký „kolos“ sme s nimi nikdy žiaden problém nemali. Tisíce a tisíce ubytovacích zariadení v každej cenovej kategórii. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?