LONDÝN z Bratislavy – marcový výlet s letenkami za 30€!

Londýn, Big Ben

Aj Veľká Británia a Anglicko sa nám postupne otvára a dnes predovšetkým pre zaočkovaných turistov ponúka výrazne miernejšie podmienky.

Preto tu dnes pre vás máme tip na letenky na marcový Londýn z nášho bratislavského letiska. Za let tam aj naspäť zaplatíte iba 30€!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 17-21.03.2022. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. No za veľmi podobnú cenu ich zoženiete na celý január, február a väčšinu marca.

Linky aj z iných letísk si môžete pozrieť na na tejto stránke

Treba rátať s tým, že Ryanair umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Londýn
30€
napr. 17-21.03.2022

Tip na ubytovanie

146 Studiosobľúbené ubytovanie v Londýne vedľa parku The Regent. Pri viac ako 1500 hodnoteniach má priemer 8,4/10(za polohu až 9,3/10). Za štúdio s kuchynkou, vlastnou kúpeľňou, WiFi a TV zaplatíte za 4 noci 402€ – 201€/osoba, 50,25€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Londýne na tejto stránke.

Covid-19: Pravidlá pre vstup do Anglicka

Ak ste zaočkovaný, od 7.januára nemusíte pred letom do Veľkej Británie absolvovať test ani karanténu po príchode. Od 9.januára potom na 2. deň po príchode nemusíte absolvovať PCR test, ale bude stačiť aj rýchlotest(„lateral flow test“).

Nezaočkované osoby majú stále povinnosť PCR testu pred odletom, 10-dňovú karanténu a PCR test na 2. a 8. deň po príchode.

Celé podmienky si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

letenky z Bratislavy do Londýna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?