LONDÝN z Bratislavy – letný predĺžený víkend s letenkami od 38€!

Londýn, Big Ben

Letný predĺžený víkend v Londýne! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do hlavného mesta Veľkej Británie, ktorých cena začína už na 38€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 39€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 54€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava plynúca z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 38€ + 38€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 54€ + 54€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 23-26.06.2023. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Londýn
od 39€
napr. 23-26.06.2023

POZOR: Nezabudnite, že na cestu do Veľkej Británie je už potrebné mať pas.

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Tavistock Hotel3* ubytovanie s dobrou polohou v Londýne s viac ako 400 hodnoteniami s priemerom 7,5/10(a 9/10 za polohu). Izby majú kúpeľňu, TV aj WiFi. Bezplatné storno je možné ešte aj pár dní pred odletom. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 555€ – 277,50€/osoba, 92,50€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Londýna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?