Kostarika + Londýn za 346€

pláž v Kostarike
By: Armando Maynez - CC BY 2.0

Určite sa medzi vami nachádzajú mnohí, ktorí by radi navštívili perlu Strednej Ameriky – Kostariku. Krajina ako taká vám neponúkne mnoho historických pamiatok, ale všetko to kompenzuje jej prírodné bohatstvo. Desiatky národných parkov, sopky, nespútané rieky, jazerá, či opustené pláže. To je presne to, čo v Kostarike nájdete. A vďaka kombinácii leteniek spoločností Ryanair a Thomson Airways sem máte možnosť letieť od 346€!

Letenky sú dostupné iba v dvoch termínoch pri odlete z Londýna. Jeden je celkom skoro, letíte z Londýna 1. mája s návratom 15.mája. Druhý je v prijateľnejšom termíne, kedy na prípravu máte niekoľko týždňov – 15-29.máj 2016

Za cenu základnej letenky si so sebou môžete pri Thomson Airways zobrať príručnú batožinu s rozmermi 50x40x20cm a maximálnou hmotnosťou 5 kg + podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. Pri spoločnosti Ryanair si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 40cm x 20cm, hmotnosťou 10 kg + menšiu tašku s maximálnymi rozmermi 35 x 20 x 20 cm. Za podpalubnú si u Ryanair musíte priplatiť.

Keby ste radi cestovali do Kostariky priamo, ceny z Budapešti/Viedne aktuálne začínajú na cene okolo 700€ za spiatočnú letenku.


Letenky do Kostariky(Liberia)

 Odlet: Londýn(Gatwick) |  Termín: 15-29.máj 2016 |  Cena: od 280 €

Rezervovať

Dostupný aj termín 1-15.máj

Letenky do Londýna

 Odlet: Bratislava |  Termín: 14-31. máj 2016 |  Cena: 66 €

Rezervovať

Ubytovanie

Ak ste si zabookovali letenky, naskytá sa otázka, kde kúpiť lacné ubytovanie. Stránok je mnoho, ponúk ešte viac. Na rezerváciu lacného ubytovania odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok :

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Liberia - Kostarika

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno