LONDÝN + AZORY + PORTO – májový výlet s letenkami od 99€!

Parádny májový výlet! Máme tu pre vás tip na kombináciu lacných leteniek, pri ktorej uvidíte Londýn, Azorské ostrovy aj Porto, pričom letenky je možné kúpiť už od 99€!

Ako teda bude celý výlet vyzerať?

  • 4.5.2024 letíte z Viedne do Londýna(LGW)
  • 7.5.2024 letíte z Londýna(STN) na Azorské ostrovy(Ponta Delgada)
  • 14.5.2024 ráno letíte z Azorov(Ponta Delgada) do Porta
  • 19.5.2024 letíte z Porta do Viedne

Prvý let do Londýna je s aerolinkou WizzAir, ostatné lety sú od aerolinky Ryanair. Let z Viedne do Londýna za 10€ platí ak máte členstvo Wizz Discount Club. Ak ho nemáte, dáte za tieto letenky 20€.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina), no museli by ste tak urobiť pri každom lete a cena už v tom prípade bude výrazne vyššia ako 99€. Oplatí sa pobaliť „skromne“.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Londýn
od 10€
4.5.2024
Londýn
Ponta Delgada
14€
7.5.2024
Ponta Delgada
Porto
32€
14.5.2024
Porto
Viedeň
43€
18.5.2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Poradenstvo k Azorom

Na Azorských ostrovoch dlhodobo býval aj náš člen tímu – Lukáš. Ak by ste teda potrebovali poradiť s Azorskými ostrovmi, ubytovaním, vytvorením itineráru, môžete mu napísať buď na Instagram alebo na Facebook. 

Keďže mnohým Slovákom už robil aj sprievodcu, spolupracuje aj s jednou lokálnou požičovňou áut. Stačí napísať buď jemu, alebo priamo slečne z autopožičovne na WhatsApp +351 938 607 200 a spomenúť, že informáciu o nich máte od Lukáša zo Slovenska. Budete mať na požičanie auta lepšiu cenu. Požičanie auta je bez depozitu či potreby kreditky.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?