LISABON z Viedne – marcové letenky už od 20€!

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Uvažujete nad výletom počas konca zimy? Máme tu pre vás tip na letenky do metropoly Portugalska. Spiatočné letenky sú dostupné už od výborných 20€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 20€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 38€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 38€ budete teda platiť za letenky 20€ – v prípade dvojice teda každý o 18€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 13-18.03.2022. V nedeľu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v piatok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov nájdete na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – pre ďalšiu väčšiu príručnú batožinu si treba priplatiť priority boarding, prípadne vybrať si podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisabon
20€
napr. 13-18.3.2022

Tip na ubytovanie

Bica FLH Suiteskrásne ubytovanie v centre Lisabonu s viac ako 1500 hodnoteniami s priemerom 8,8/10(a 9,4/10 za polohu). Za izbu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi a raňajkami v cene zaplatíte ako dvojica 312€ – 156€/osoba, 31€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Lisabone na tejto stránke.

Covid-19: Vstup do Portugalska

Aktuálne Portugalsko vyžaduje na vstup od všetkých cestujúcich negatívny test. Aj od zaočkovaných. Ide o PCR test nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín.

Podrobnejšie informácie nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Lisabonu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)