LISABON z Budapešti – májové letenky do Portugalska od 27€!

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Májový výlet do Portugalska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Budapešti do Lisabonu už od 27€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 27€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 44€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s kúpou členstva ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 27€ + 27€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 44€ + 44€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 25.05-01.06.2023. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov do Lisabonu si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 27€
napr. 25.05-01.06.2023

Tip na ubytovanie

Hotel ibis Lisboa Jose Malhoa – 2* populárne ubytovanie v Lisabone. Pri viac ako 3800 hodnoteniach má priemer 8/10. Nachádza sa 300 metrov od stanice metra, prípadne 30-40 minút peši od úplného centra mesta. Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 812€ – 406,00€/osoba, 58,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Flixbusom do Porta či do regiónu Algarve

Nemusíte celý týždeň stráviť iba v Lisabone. Lacno sa dostanete aj severne do Porta alebo južne do regiónu Algarve.

Flixbus jazdí do Porta už od 9€(cesta trvá 3:15) v jednom smere, do mesta Lagos v regióne Algarve už od 10€(ceste trvá 3:50)

Prejsť na stránky Flixbusu.

letenky z Budapešti do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)