LISABON z Budapešti – májové letenky do Portugalska od 27€!

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Májový výlet do Portugalska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Budapešti do Lisabonu už od 27€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 27€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 44€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s kúpou členstva ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 27€ + 27€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 44€ + 44€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 25.05-01.06.2023. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Iné možnosti letov do Lisabonu si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 27€
napr. 25.05-01.06.2023

Tip na ubytovanie

Hotel ibis Lisboa Jose Malhoa – 2* populárne ubytovanie v Lisabone. Pri viac ako 3800 hodnoteniach má priemer 8/10. Nachádza sa 300 metrov od stanice metra, prípadne 30-40 minút peši od úplného centra mesta. Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 812€ – 406,00€/osoba, 58,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Flixbusom do Porta či do regiónu Algarve

Nemusíte celý týždeň stráviť iba v Lisabone. Lacno sa dostanete aj severne do Porta alebo južne do regiónu Algarve.

Flixbus jazdí do Porta už od 9€(cesta trvá 3:15) v jednom smere, do mesta Lagos v regióne Algarve už od 10€(ceste trvá 3:50)

Prejsť na stránky Flixbusu.

letenky z Budapešti do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?