LISABON z Budapešti – jesenný výlet s letenkami od 38€!

Lisabon , Portugalsko - Torre de Belém

Výlet do hlavného mesta Portugalska! Dnes tu pre vás máme tip na lacné spiatočné letenky do Lisabonu už od 38€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 38€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 57€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 38€ + 38€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 57€ + 57€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 14-18.11.2022. V pondelok z Budapešti odletíte a o 4 dní neskôr v piatok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lisabon
od 38€
napr. 14-18.11.2022

Tip na ubytovanie

Empire Lisbon Hotel3*** ubytovanie so super polohou v Lisabone! Od predchádzajúcich hostí má viac ako 4000 hodnotení s priemerom 8,6/10. Bývať budete v izbe s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 302€ – 151,00€/osoba, 37,75€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?