LISABON počas januára – letenky z Viedne od 25€!

Uvažujete nad výletom do Portugalska? Do hlavného mesta Lisabon sa dajú kúpiť letenky na január už od výborných 25€.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 12-16.01.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda pri predchádzajúcich tipoch dali na naše rady a máte ho už zakúpené, letenky vás budú stáť 25€. Ak členstvo zakúpené nemáte, poletíte za stále veľmi dobrých 35€.

Do Lisabonu sa lieta aj z iných letísk či inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky si môžete pozrieť na na tejto stránke

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisbon
od 25€
napr. 12-16.01.2022

Tip na ubytovanie

We Love F Touristsskvele hodnotené ubytovanie v centre Lisabonu s priemerom 9,1/10 a hodnotením za polohu až 9,8/10. Dostupných je viacero typov izieb. Pokojne za 4 noci môžete zaplatiť za izbu ako dvojica 188€ – 94€/osoba, 23,5€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení v Lisabone na tejto stránke.

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Na vstup do Portugalska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)