LISABON na predĺžený víkend – letenky už od 25€!

Ak by ste uvažovali nad októbrovým výletom v rámci Európy, máme tu pre vás tip na letenky na predĺžený víkend do krásneho Lisabonu. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za 25€!

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo u nich zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále výborných 35€(O členstve viac TU)

Letí sa v termíne 8-11.10.2021 – v piatok poobede do Lisabonu letíte, v pondelok podvečer vás čaká let naspäť.

V tomto prípade ide o lety z Viedne. Ak by vám vyhovovalo iné letisko, ďalšie linky si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisabon
od 25€
8-11.10.2021

Tip na ubytovanie

Azulejos Cais Sodré B&Bubytovanie s dobrou polohou v centre mesta a množstvom pozitívnych hodnotení od predchádzajúcich cestovateľov(priemer 8,6/10). Za 3 noci zaplatíte ako dvojica za izbu 212€ – 106€/osoba, 35€/osoba/noc(prípadne 230€ za apartmán).

Celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších ubytovacích zariadení v Lisabone si môžete pozrieť na tejto stránke.

Vstup do Portugalska a návrat na Slovensko

Na vstup do Portugalska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Lisabonu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?