LETO 2019: Sicília už od parádnych 45€!

A čo by ste povedali na letnú dovolenku na obľúbenom talianskom ostrove Sicília? No popremýšľajte – my vám zatiaľ ukážeme ako si sem môžete kúpiť výhodné letenky!

Spoločnosť WizzAir totižto momentálne ponúka spiatočné letenky s odletom z Viedne do Catanie už od 45€!

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite od 65€. Odporúčame si však členstvo kúpiť priamo pri kúpe leteniek a zľavy sa vám aplikujú už aj priamo na tieto letenky. Stojí pritom pri dvojicu na rok iba 30€!

Za túto čiastku môžete letieť na začiatku leta, v termíne 20-27.6.2019. Najväčšie masy ľudí prichádzajú hlavne počas letných prázdnin – takže možno je práve toto obdobie ešte lepšie ako počas júla či augusta.

Jedinou nevýhodou je, že za najnižšiu cenu si môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa priplatiť napríklad za priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si aj väčšiu batožinu 55x40x23cm, no stáť vás bude +30€ za cesta tam aj naspäť dokopy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
od 45€
20-27.6.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Keď už máte lacné letenky, hodilo by sa ešte aj lacné ubytovanie. Čo poviete?

  • Booking.com – známejšieho portálu asi niet. Avšak možno aj práve preto, že ide o taký „kolos“ sme s nimi nikdy žiaden problém nemali. Tisíce a tisíce ubytovacích zariadení v každej cenovej kategórii. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky na Sicíliu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?