LETO 2019: PARÍŽ s odletom z Bratislavy – letenky za 36€!

A čo by ste povedali na predĺžený víkend v Paríži? na začiatok letných prázdnin? Máme tu pre vás TIP na letenky, pri ktorých vás letenky budú stáť iba 36€!

Za túto čiastku môžete letieť v termíne 29.6-2.7.2019. Čiže v sobotu odletíte a v utorok ste z výletu naspäť.

Odporúčame však rezervovať čím skôr. O predĺžené víkendy na leto býva väčšinou celkom veľký záujem a za najnižšiu cenu s najväčšou pravdepodobnosťou nie je dostupných mnoho leteniek.

Ak by vás zaujímalo koľko stoja letenky v iných termínoch, kuk sem.

Upozorniť však treba na to, že sa letí na letisko Paríž Beauvais – ktoré je ešte celkom vzdialené od samotného Paríža a teda aj doprava z neho bude drahšia ako pri iných letiskách. Dokopy vás za cestu tam aj naspäť môže stáť doprava 20-30€.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku 40x25x20cm. Ak by ste chceli okrem nej aj väčšiu 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding na oboch letoch. Ten stojí +21€ dohromady.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž
36€
29.6-2.7.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výborná cena a aj fajn poloha za ubytko v Paríži. Ako dvojica zaplatíte za 3 noci iba 128€ – 64€/osoba, 21,3€/osoba/noc.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Paríža

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?