LETO 2019: Bosna a Hercegovina už za 19€!

letenky z Budapešti do Bosny a Hercegoviny na leto 2019

Plánujete toto LETO výletovanie po Balkáne? V tom prípade tu pre vás máme TIP na výhodné letenky spoločnosti WizzAir do Bosny a Hercegoviny.

Spoločnosť WizzAir ponúka totižto momentálne letenky na letné prázdniny za parádnych 19€ za let tam aj naspäť dohromady!

A na to, aby ste u nich dosiahli túto cenu nemusíte mať v tomto prípade ani zakúpené ich členstvo Wizz Discount Club.

Letí sa v termíne 14-21.7.2019. Ak by vám však tento termín nevyhovoval, kuknite si kalendár termínov na tejto stránke. Veľmi lacno sa dá letieť vo viacerých termínoch.

Ak vás však zaujal ten vyššie uvedený, netreba váhať dlho. Za najnižšiu cenu bolo totižto dostupných len posledných pár leteniek a po ich vypredaní cena opäť stúpne. 

Jedinou nevýhodou je že si so sebou bez priplácania môžete zobrať iba menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste si chceli zobrať aj väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm, tu už si musíte priplatiť Priority Boarding a za let tam aj naspäť dohromady by vás to stálo +20€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Sarajevo
19€
14-21.7.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Auto si viete v Bosne a Hercegovine požičať približne od 188€ na spomenuté obdobie od 14 do 21.7.2019.

Oplatí sa teda letieť v skupinke, aby sa náklady mohli prerozdeliť. Pri štvorici to vychádza na osobu cca 47€/osoba.

Ponuky autopožičovní si viete pozrieť na webe Rental Cars. My viac menej takmer vždy rezervujeme cez nich a nikdy sme nemali žiaden problém.

Kde hľadať ubytovanie?

Balkánske krajiny patria k tým najlacnejším v Európe – čo sa týka cestovania a nákladov s ním spojenými. A to aj čo sa týka ubytovania. To tu nájdete lacnejšie ako vo zvyšku Európy. Kde teda hľadať ubytovanie?

  • Booking.com – už taká stará klasika. Tisícky a tisícky zariadení, z ktorých by si mal vybrať každý. Navyše sú aj vysoko spoľahliví a my musíme povedať(zaklopeme si), že aj napriek tomu, že sme cez nich toho rezervovali už veľmi veľa, problém sme s nimi ešte nemali.
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Nájdete tu ponuky miestnych na ich izby, byty, apartmány či domy. A hlavne sú tu často krát odlišné ponuky od tých ako nájdete na Bookingu.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Sarajeva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?