Letný predĺžený víkend – letenky do Barcelony už za 55€!

Barcelona palác

Plánujete už letné výlety či dovolenky? Máme tu pre vás tip na letný výlet do Barcelony, kam sa dá aj počas letných prázdnin letieť už za 55€!

Z Viedne pravidelne stále lieta spoločnosť Ryanair a nájsť sa dajú ako dlhé tak aj kratšie termíny.

Napríklad 16-23.7.2021 ak by ste si chceli spraviť dovolenku v Španielsku pri mori, predĺžený víkend 9-12.7.2021 ak by ste si chceli spraviť predĺžený víkend od piatku do pondelka.

Kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Dostupné sú však aj ďalšie termíny. Stačí si vybrať. V cene máte možnosť zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za väčšie množstvo batožiny.

Vždy pred odletom si však overte informácie o krajine a opatreniach na stránke www.hranice.mzv.sk

Ak by bol problém letieť, Ryanair umožňuje ZADARMO prebookovať letenku 7 a viac dní pred odletom až do konca septembra, prípadne zvoliť si úplne inú linku. Ak by sa v Španielsku teda situácia zhoršila alebo by ste z vlastných dôvodov letieť nemohli, máte možnosť si termín presunúť alebo úplne zmeniť linku. Platiť budete iba rozdiel v cene leteniek – ak v novom termíne bude cena leteniek vyššia ako tá, ktorú ste zaplatili vy pri prvom termíne.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Barcelona
55€
napr. 9-12.7.2021

Tip na ubytovanie

Hostal River – ubytovanie v centre Barcelony s výbornými hodnoteniami, kedy za 3 noci zaplatíte ako dvojica 170€ – 85€/osoba, 28,3€/osoba/noc.

Možností je však mnoho. Celú ponuku ubytovania v Barcelony s tisíckami rôznych zariadení si môžete pozrieť na tejto stránke.

viedeň - barcelona

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?