Letný PARÍŽ – zlacnené letenky už od 79€!

Paríž eiffelova veža

Letný výlet do Paríža! Máme tu pre vás tip na zlacnené letenky z Budapešti už od 79€ za let tam aj naspäť dohromady! Navyše sa letí na letisko Orly, ktoré je omnoho bližšie k Parížu ako letisko Beauvais, kam nízkonákladovky väčšinou lietajú.

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 79€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 100€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 79€ + 79€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 100€ + 100€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 27.06-01.07.2024. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 4 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letovsi môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 79€
napr. 27.06-01.07.2024

Tip na ubytovanie

Letný PARÍŽ - zlacnené letenky už od 79€!

ibis Styles Paris Cadet Lafayette

3* ubytovanie v Paríži za dobrú cenu v pomere k polohe a službám. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 666€ - 333,00€/osoba, 83,25€/osoba/noc. V cene sú raňajky. 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)