Letný MADRID – letenky z Budapešti už za 10€!

Madrid, Palacio Real

Aj do Madridu sa dajú kúpiť spiatočné letenky z Budapešti na júl za výnimočne nízku cenu 10€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto čiastku je možné letieť napríklad v termíne 11-19.7.2021. Budete mať teda dostatok času pozrieť si nielen Madrid, ale aj viacero krásnych mestečiek v okolí ako Segovia, Toledo, Aranjuez či Ávila.

Prípadne si môžete pozrieť dostupné linky do Madridu aj z iných letísk, či u iných leteckých spoločností na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Madrid
10€
11-19.7.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Aktuálne sa prijímajú nové pravidlá pre ľudí prichádzajúcich na Slovensko. Detaily ešte nie sú známe – s veľkou pravdepodobnosťou však očkovaní budú mať vstup na Slovensko bez problémov, neočkovaní povinnú karanténu a testovanie.

Tip na ubytovanie

Hostal Pizarro – 3*** ubytovanie s dobrou polohou v Madride, kedy za izbu s klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou zaplatíte ako dvojica na 8 nocí iba 270€ – 135€/osoba, 17€/osoba/noc. Od Gran Vía budete vzdialení len 400 metrov.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení v Madride na tejto stránke.

letenky z Budapešti do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)