Letný CYPRUS z Viedne – septembrové letenky iba za 23€!

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Ak by ste si ešte počas septembra chceli spraviť letnú dovolenku, máme tu pre vás tip na letenky z Viedne na Cyprus na prvú polovicu mesiaca, počas ktorej kúpite letenky už za 23€!

Aj v septembri sa teploty väčšinou pohybujú vysoko okolo 30°C. Relax pri mori a slnku si teda užijete aj po letných prázdninách.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 8-15.9.2021. V stredu poobede odletíte a o týždeň neskôr večer ste naspäť vo Viedni.

Liniek na Cyprus je však viacero. Ďalšie linky aj z iných letísk/od iných leteckých spoločností si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paphos
23€
8-15.9.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Podmienky vstupu na Cyprus

Cyprus aktuálne eviduje Slovensko ako bezpečnú krajinu. To znamená, že vstup do krajiny máme bez obmedzení.

V prípade zhoršenia situácie na Slovensku by mali mať zaočkovaní stále voľný vstup na Cyprus. Pravidlá by sa v tomto prípade mali sprísniť pre nezaočkovaných. Viac informácii na stránkach MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode naspäť.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Paphosu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?