Letné TOSKÁNSKO – letenky z Budapešti už za 10€!

Pisa, šikmá veža

Aj do obľúbeného talianskeho regiónu Toskánsko sa dá dnes kúpiť letenky za výnimočne nízke ceny! Spiatočné letenky z Budapešti do mesta Pisa sú totižto aktuálne dostupné už za 10€!

Ako príklad môžeme uviesť termín 12-19.7.2021. O necelé dva týždne v pondelok na obed odletíte a o týždeň poobede ste naspäť v Budapešti.

Dostupné sú však aj ďalšie termíny. Napríklad: 5-12.7.2021, 9-12.7.2021, 12-16.7.2021, 12-19.7.2021, 16-19.7.2021, 16-23.7.2021

Do Pisy sa dá prípadne letieť aj z Viedne. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Pisa
10€
napr. 12-19.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Aktuálne sa prijímajú nové pravidlá pre ľudí prichádzajúcich na Slovensko. Detaily ešte nie sú známe – s veľkou pravdepodobnosťou však očkovaní budú mať vstup na Slovensko bez problémov, neočkovaní povinnú karanténu a testovanie.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Letné TOSKÁNSKO - letenky z Budapešti už za 10€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.3 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)