Letné NÓRSKO – augustové letenky už za 20€!

Oslo pri západe Slnka

Ak by ste si chceli počas leta zaletieť na výlet do Nórska, spiatočné letenky na letisko Oslo Torp sú momentálne dostupné už za 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklady termínov môžeme uviesť termíny 21-28.8.2021, 23-28.8.2021 či 25-28.8.2021. záleží na ako dlho chcete letieť.

Lacné letenky na toto letisko sú však počas celého leta. A to aj z iných letísk či s inými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Oslo Torp
20€
napr. 21-28.8.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Nórska a návrat na Slovensko

Aktuálne pri vstupe do Nórska nepotrebujeme absolvovať karanténu ani testovanie. Sme zaradení medzi zelené bezpečné krajiny. Treba však rátať s tým, že akonáhle by sa situácia zhoršila, príchody z červených krajín budú mať následne umožnené iba zaočkované osoby. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Osla

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)