Letné letenky do Splitu za 99€

pláž v Splite
By: Andrea Schaffer - CC BY 2.0

Leto sa blíži a určite množstvo z vás rozmýšľa nad dovolenkou v obľúbenom Chorvátsku. Ak zvažujete, že by ste si cestu uľahčili a ku „slovenskému moru“ leteli, máme tu pre vás ponuku spoločnosti FlyNiki, v ktorej nájdete letenky do Splitu od 99€. 

Termíny sú dostupné od júna do októbra 2016 pričom môžete letieť aj počas letných dátumov. V tých je však už dostupných len niekoľko posledných leteniek, preto v prípade záujmu odporúčame nečakať príliš dlho. 

Za najnižšiu cenu sa letí iba s príručnou batožinou, ktorá môže mať najviac 8 kg a rozmery 55x40x23 cm

[vc_cta_button call_text=“Viedeň – Split od 99€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/3829?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Split

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?