Letné letenky do Splitu za 99€

pláž v Splite
By: Andrea Schaffer - CC BY 2.0

Leto sa blíži a určite množstvo z vás rozmýšľa nad dovolenkou v obľúbenom Chorvátsku. Ak zvažujete, že by ste si cestu uľahčili a ku „slovenskému moru“ leteli, máme tu pre vás ponuku spoločnosti FlyNiki, v ktorej nájdete letenky do Splitu od 99€. 

Termíny sú dostupné od júna do októbra 2016 pričom môžete letieť aj počas letných dátumov. V tých je však už dostupných len niekoľko posledných leteniek, preto v prípade záujmu odporúčame nečakať príliš dlho. 

Za najnižšiu cenu sa letí iba s príručnou batožinou, ktorá môže mať najviac 8 kg a rozmery 55x40x23 cm

Kalendár termínov

Viedeň - Split od 99€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Split

Letné letenky do Splitu za 99€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.