Letné KORFU z Bratislavy – letenky už za 30€!

zátoka v Korfu

A čo by ste povedali na dovolenku na Korfu, pričom letenky vás budú stáť iba 30€? A poletíte rovno z nášho bratislavského letiska?

Jeden taký tip tu dnes pre vás máme. Letenky za túto cenu totižto na august ponúka spoločnosť Ryanair.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v termíne na druhú polovicu augusta – 15-22.8.2021. V nedeľu ráno odletíte a o týždeň v nedeľu doobeda ste naspäť.

Na Sardíniu sa však dá letieť viacerými linkami. Spolu s kalendármi termínov si ich môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
30€
15-22.8.2021

Tip na ubytovanie

Captain's Apts Barbatiubytovanie 100 metrov od pláže s vlastným bazénom a skvelými hodnoteniami s priemerom 9,3/10. Ceny ubytovania tu začínajú na 297€ za osobu na celý týždeň, čiže približne 42€/osoba/noc. Budete mať vlastnú klimatizovanú izbu s kúpeľňou.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Korfu so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Letné KORFU z Bratislavy - letenky už za 30€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?