Letné KORFU – dovolenka v Grécku s letenkami už od 26€!

zátoka v Korfu

Aj na Korfu môžete dovolenkovať toto leto za výborné ceny! Aktuálne ponúka výhodné letenky spoločnosť WizzAir a najlacnejšie letenky sú dostupné už od 26€ za let tam aj naspäť dohromady.

Najlacnejšie letenky sú dostupné pre členov Wizz Discount Club v termíne 17-26.8.2021. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť 36€. Prípadne je dostupný aj last minute termín, kedy letenky s WDC stoja 33€ v termíne 13-20.7.2021, bez členstva 43€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 10-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Na Korfu sa dá letieť aj Ryanairom – a to okrem letov z Viedne aj z Bratislavy. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Korfu
26€
17-26.8.2021

Tip na ubytovanie

Elli Marina Studios and Apartments – štúdio s balkónom, vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou a WiFi. Predchádzajúci dovolenkári ho hodnotia veľmi dobre – priemerne 8,4/10. Od pláže sa pritom nachádza len 100 metrov. Za 9 nocí tu zaplatíte ako dvojica 458€ – 229€/osoba, 25,4€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Korfu s viac ako 2000 zariadeniami priamo na tejto stránke.

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

Letné KORFU - dovolenka v Grécku s letenkami už od 26€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?