Letné ÍRSKO z VIEDNE – letenky dostupné už za 26€!

pobrežie Írska

Od včerajška Írsko uvoľnilo opatrenia na vstup do krajiny(viac info nižšie) a dnes tu teda pre vás máme rovno aj tip na lacné letenky ešte na toto leto!

Ryanair totižto na začiatok septembra ponúka spiatočné letenky už za 26€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 3-11.9.2021. Vo všeobecnosti sú však letenky na september dostupné vo veľkom množstve termínov do 40€. V auguste sa dá letieť napríklad v termíne 19-26.8.2021 za 51€. Vo väčšine ďalších termínov sa počas augusta dostanete na sumy medzi 50-100€.

Prípadne si pozrite dostupné linky do Dublinu aj s kalendármi termínov na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Dublin
26€
napr. 3-11.9.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Írska a návrat na Slovensko

Na vstup do Írska je potrebné byť zaočkovaný alebo mať negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín, alebo mať potvrdenie o prekonaní ochorenia v posledných 180 dňoch. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?