Letné ÍRSKO s odletom z Bratislavy – letenky za 54€!

pobrežie Írska

Ak by ste mali chuť navštíviť ešte toto leto Írsko bez množstva turistov, spiatočné letenky s odletom z Bratislavy do Dublinu sa dajú kúpiť už za 54€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 7-13.9.2020. Prípadne môžete letieť aj na predĺžený víkend v termíne 11-14.9.2020 za 58€.

Kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak však batožiny potrebujete viac, dá sa za ňu priplatiť si.

Írsko máme zaradené medzi menej rizikové krajiny. To znamená, že po návrate nemusíte absolvovať ani karanténu ani testovanie.

Írsko má ako podmienku aj vyplnenie svojho formulára.  Je možné, že vám ho dá vyplniť aerolinka. Každopádne keby nie, nájdete ho na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
54€
napr. 7-13.9.2020

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?