Letné ÍRSKO – letenky z Bratislavy za 49€!

Aj do Írska si môžete zaletieť z Bratislavy lacno aj počas leta! Spiatočné letenky do Dublinu tu pre vás máme už za parádnu cenu 49€!

Konkrétne sú za túto čiastku dostupné termíny na september – napríklad 11-19.9.2019, počas ktorých budete mať čas navštíviť viaceré miesta v Írsku

Dostupné sú však aj dlhšie/kratšie termíny – kompletný kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste potrebovali aj väčšiu batožinu tak si treba priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +21€ a umožní vám zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
49€
napr. 11-19.9.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Určite si prezrite ponuky na portáli Booking.com – tých zariadení tu je veľmi veľa.Navyše ide o obrovský portál, ktorý používajú milióny ľudí – takže aj dôveryhodnosť portálu ako takého je veľmi vysoká.

Ako alternatívu si môžete pozrieť ubytovania na Airbnb.com. Tu naopak ponúkajú svoje ubytká miestni. Často krát vo svojich nevyužívaných bytoch – prípadne vám vyhradia jednu izbu priamo pre vás. A vedia tu byť aj dosť dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?