Letné ÍRSKO – letenky z Bratislavy za 49€!

Aj do Írska si môžete zaletieť z Bratislavy lacno aj počas leta! Spiatočné letenky do Dublinu tu pre vás máme už za parádnu cenu 49€!

Konkrétne sú za túto čiastku dostupné termíny na september – napríklad 11-19.9.2019, počas ktorých budete mať čas navštíviť viaceré miesta v Írsku

Dostupné sú však aj dlhšie/kratšie termíny – kompletný kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste potrebovali aj väčšiu batožinu tak si treba priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +21€ a umožní vám zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
49€
napr. 11-19.9.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Určite si prezrite ponuky na portáli Booking.com – tých zariadení tu je veľmi veľa.Navyše ide o obrovský portál, ktorý používajú milióny ľudí – takže aj dôveryhodnosť portálu ako takého je veľmi vysoká.

Ako alternatívu si môžete pozrieť ubytovania na Airbnb.com. Tu naopak ponúkajú svoje ubytká miestni. Často krát vo svojich nevyužívaných bytoch – prípadne vám vyhradia jednu izbu priamo pre vás. A vedia tu byť aj dosť dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)