Letné CHORVÁTSKO – letenky z Viedne do Splitu už od 20€!

chorvatsko split dovolenka
Zátoka v chorvátsku pri mestečku Split.

Aj do Splitu sa dá letieť ešte toto leto za výbornú cenu! Máme tu pre vás tip na letenky, ktoré sa dajú na prelom augusta/septembra zarezervovať už od 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále veľmi dobrých 30€.

Letí sa v termíne 30.8-6.9.2021 s odletom v pondelok poobede a návratom o týždeň neskôr podvečer.

Do Splitu sa prípadne dá letieť aj z letiska v Krakove. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Split
od 20€
30.8-6.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartment Mila – ubytovanie priamo pri mori(150 metrov od pláže) s veľmi vysokým hodnotením(priemer 9,3/10). Za apartmán s klimatizáciou, balkónom, TV aj WiFi zaplatíte na týždeň 214€/osoba, 30,5/osoba/noc. Od letiska v Splite sa nachádza iba 20 kilometrov.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení priamo na tejto stránke.

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19(euópsky certifikát). Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Splitu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?