Letná KRÉTA – letenky z Viedne už od 25€!

Kréta - výhľad

Ak by ste uvažovali o letnej dovolenke na začiatku septembra, máme tu pre vás tip na výhodné letenky z Viedne, ktoré sú momentálne dostupné už od 25€!

Za túto cenu ponúka letenky WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club na linke do Chanie. No ak aj členstvo zakúpené nemáte, za letenky dáte stále veľmi dobrých 40€. Na letnú sezónu výborná cena.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

A kedy sa teda letí? Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v termíne 2-9.9.2021. Vo štvrtok ráno odletíte a o týždeň na obed ste naspäť vo Viedni.

Na Krétu je však dostupných viacero liniek aj z iných letísk ako z Viedne. Linky a kalendáre termínov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kréta(Chania)
od 25€
2-9.9.2021

Tip na ubytovanie

Isida Hotel Agia Marina3*** ubytovanie s vlastným bazénom a plážou len 250 metrov od zariadenia. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie veľmi pozitívne – priemerne 9,4/10. Za izbu s balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi dáte na 7 nocí približne 286€/osoba, čiže 41€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky!

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s ďalšími stovkami ubytovacích zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Chanie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)