Letná BOLOGNA – letenky na jún/júl za 32€!

Bologna, staré mesto

Čo tak navštíviť Bolognu na prelome júna a júla? Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne už za 32€ za let tam aj naspäť dohromady + nižšie pripájame aj tip na lacnú dopravu do Florencie, ak by ste si návštevu Bologne chceli spojiť aj s výletom do tohto toskánskeho mesta!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 27.06-02.07.2024. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bologna
32€
napr. 27.06-02.07.2024

Ako si lacno k výletu do Bologne pridať aj Florenciu?

Bologna je krásna, no Florencia je predsalen ešte o niečo známejšie talianske mesto. Ak by ste si výlet do Bologne chceli spojiť aj s návštevou Florencie, medzi mestami jazdí veľmi lacno Flixbus. Napríklad v termíne 29.6-1.7.2024 sa dajú lístky kúpiť už za 14€. Tam aj naspäť dohromady. Viac si môžete pozrieť na stránkach Flixbusu.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)